chwilowki bez bik

Potrzebujesz pieniędzy na nagłe wydarzenie? Chcesz spłacić ponaglające zadłużenia? Jeżeli nie figurujesz w BIK, masz na to kilka możliwości. Natomiast jeżeli cechuje Cię zła historia kredytowa, możesz mieć problem z otrzymaniem kredytu. W takiej sytuacji pożyczki bez BIK dla zadłużonych zaciągane w instytucjach pozabankowych to często jedyna możliwość na otrzymanie zastrzyku gotówki.

Co to jest BIK?

Biuro Informacji Kredytowej rejestruje terminowość spłaty zobowiązań. System rejestruje postępy w regulacji wywiązywania się z obowiązków pożyczkobiorcy. Historia kredytowa ma olbrzymi wpływ na ocenę zdolności kredytowej klienta. Rzetelny klient o wzorowej reputacji w BIK może liczyć na atrakcyjniejsze warunki.

Na stronie internetowej BIK możesz zweryfikować swoją historię kredytową. Masz 2 możliwości, aby potwierdzić swoją tożsamość:

  • wypełnienie formularza elektronicznego, wraz z dołączoną fotografią bądź skanem dowodu
  • wypełnienie formularza elektronicznego oraz wykorzystanie specjalnego kodu, który został do Ciebie dostarczony listem poleconym

Założenie konta, jak i korzystanie z panelu BIK nie jest niczym trudnym. Wszelkie dostępy załatwisz bez wychodzenia z domu. Jeżeli miałeś kiedykolwiek problemy ze spłatą swojego zobowiązania, warto sprawdzić swój status w Biurze Informacji Kredytowej. Od niego zależy Twoja szansa na otrzymanie kredytu.

Gdzie ubiegać się o pożyczkę bez BIK?

Zwyczajowo w przypadku figurowania w bazie BIK banki odmawiają udzielenia kredytu. Wówczas jedyną szansą na otrzymanie pożyczki są instytucje pozabankowe, które w mniejszym stopniu sprawdzają bądź sugerują się informacjami z BIK. Teoretycznie nie da się otrzymać pożyczki bez weryfikacji historii kredytowej. Jednak w praktyce jest to jak najbardziej możliwe. Firmy dopuszczają złą historię kredytową klienta i udzielają tzw. pożyczki bez BIK dla zadłużonych.

Która oferta pożyczki jest najlepsza?

Pierwszym etapem wyboru oferty jest wybór odpowiedniej instytucji pożyczkowej. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzanie firm pożyczkowych online. W internecie dostępne są rankingi firm wraz ze szczegółowymi opisami oferty. Warto również przeczytać opinię pozostałych klientów na temat danej firmy. Z pewnością zależy Ci na rzetelności przedsiębiorstwa.

Porównaj parametry wybranych ofert. W szczególności: oprocentowanie nominalne, prowizje od udzielanie pożyczki, opłatę przygotowawczą. Zwróć uwagę również na inne opłaty. Każda instytucja ma inny cennik swoich produktów. Porównaj Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania w wybranych ofertach. RRSO uwzględnia całkowity koszt pożyczki.

Jak otrzymać pożyczkę dla zadłużonych?

Najprostszym i najłatwiejszym sposobem na otrzymanie pożyczki bez BIK dla zadłużonych jest skorzystanie z ofert dostępnych w internecie. Odwiedzając stronę wybranej firmy pożyczającej pieniądze, wypełniamy niezbędne dane. Należy postępować zgodnie z instrukcjami. Nawigacja po takich stronach jest niezwykle łatwa i intuicyjna.

4 proste kroki do otrzymania wsparcia finansowego:

  1. Wybierz kwotę i okres spłaty
  2. Wypełnij wniosek
  3. Poczekaj na weryfikację
  4. Sprawdź konto bankowe
5/5 - (1 vote)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *