pożyczki na 60 dni

W życiu człowieka mogą wydarzyć się różne sytuacje, która zmuszą go do pożyczenia pieniędzy. Niekoniecznie muszą to być duże kredyty udzielane przez banki. Czasami potrzebne są mniejsze kwoty, na krótki okres czasu. Jedną z możliwości jest oferowana przez instytucje pozabankowe pożyczka na 60 dni. Kto może się o nią starać? Jak przebiega proces ubiegania się o nią? Czy warto z niej skorzystać? Postanowiliśmy bliżej się temu przyjrzeć.

Pożyczka na 60 dni – jakie trzeba spełniać wymagania?

Wymagania przy staraniu się o pożyczkę na 60 dni są dokładnie takie same jak w przypadku pożyczek udzielanych na okres 30 dni. Przede wszystkim trzeba posiadać stałe źródło dochodu np.: umowę o pracę, umowę zlecenie, emeryturę, rentę czy prowadzić działalność gospodarczą. Wnioskodawca musi być również osobą pełnoletnią i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Firma udzielająca pożyczki sprawdzi naszą zdolność kredytową, więc nasze uzyskiwane dochody muszą być na odpowiednim poziomie, a aktualne zobowiązania nie mogą być zbyt wysokie. Żeby została nam przyznana pożyczka na 60 dni należy również posiadać akceptowalną historię kredytową. Oznacza to, że nie możemy mieć zbyt dużych opóźnień w spłacie dotychczasowych pożyczek i kredytów oraz figurować w bazach dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę na 60 dni?

W pierwszej kolejności musimy wybrać firmę, która daje możliwość zaciągnięcia pożyczki na 60 dni. Następnie trzeba zarejestrować się na stronie internetowej i wypełnić stosowny formularz. W tym celu należy podać dane osobowe z dowodu osobistego, adres mailowy oraz numer telefonu. Trzeba również zweryfikować swoją tożsamość poprzez wykonanie przelewy weryfikacyjnego ze swojego konta bankowego. Jeżeli wszystko przebiegnie prawidłowo, to decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być podjęta w ciągu 15 min. Większość firm korzysta z przelewów natychmiastowych, więc po otrzymaniu pożyczki, środki bardzo szybko trafią na nasze konto.

Jakie korzyści daje pożyczka na 60 dni?

Wiele instytucji pozabankowych oferuje pierwszą pożyczkę na 60 dni za darmo. Oznacza to, że po tym terminie musimy oddać dokładnie tyle samo co pożyczyliśmy. Jest to więc bardzo dobra opcja dla wszystkich tych osób, które potrzebują teraz dodatkowych środków, a za 2 miesiące spodziewają się np. dodatkowej premii, która pozwoli im na spłatę całego zobowiązania. W takim wypadku oferta taka jest znacznie korzystniejsza, niż w przypadku używania karty kredytowej albo debetu w koncie, bo rzadko kiedy zdarza się, żeby bank dawał tak długi okres bez odsetkowy. Niewątpliwą korzyścią jest również minimum formalności. Nie trzeba załatwiać żadnych zaświadczeń czy przesyłać innych dokumentów. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany i decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest bardzo szybko. Wszystko załatwimy bez wychodzenia z domu – wystarczy posiadać jedynie komputer lub telefon z dostępem do Internetu. W przypadku, gdy po 2 miesiącach nie będziemy mieli środków na spłatę tego zobowiązania, to możemy skorzystać z opcji przedłużenia spłaty.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *