opinie o solcredit

Oferta instytucji pożyczkowej Solcredit bez wątpienia wyróżnia się w sposób pozytywny na tle konkurencji. Firma oferuje swoim klientom nie tylko wysoce atrakcyjne warunki finansowe pożyczki, lecz także przejrzysty oraz czytelny charakter oferty, co podkreślają formułowane przez klientów pozytywne solcredit opinie. Jednocześnie jednak Solcredit jest podmiotem specyficznym, cechującym się nowatorskim modelem działalności. Firma nie udziela klientom pożyczek w sposób bezpośredni, lecz jest pośrednikiem: na bazie sformułowanych przez klienta oczekiwań a także oceny profilu finansowego klienta, firma Solcredit przedstawia potencjalnemu pożyczkobiorcy kilka różnych ofert podmiotów współpracujących z firmą.

Co również bardzo ważne, Solcdredit jest marką sprawdzoną i uznaną. Firma stanowi część międzynarodowego konsorcjum, pochodzącej z Estonii spółki FIIZY Limited, która od wielu lat jest jednym z liderów sektora pożyczkowego w krajach bałtyckich.

Solcredit: opinie o firmie oraz recenzja oferty

Jak już wspominano, firma Solcredit nie zajmuje się bezpośrednim udzielaniem pożyczki klientom, lecz jest pośrednikiem, którego zadania polega na zaoferowaniu pożyczkobiorcy kilku różnych rozwiązań. Oferta Solcredit już przez sam ten fakt zasługuje na miano szczególnie interesującej: dzięki temu, że firma oferuje klientowi de facto kilka różnych pożyczek, konsument może wybrać konkretne rozwiązania możliwie jak najdokładniej dopasowane do jego potrzeb i preferencji. Więcej szczegółowych informacji na temat mechanizmu działania firmy Solcredit a także warunków świadczonych przez nią pożyczek można znaleźć tutaj.

Co również ważne, poszczególne pożyczki oferowane klientom przez instytucję pożyczkową Solcredit mogą znacząco różnić się pod względem swojej charakterystyki. Niektóre spośród firm współpracujących z Solcredit oferują więc np. możliwość zaciągnięcia pierwszej pożyczki za darmo, czyli przy Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania wynoszącej 0%(należy jednak pamiętać, że jest to oferta promocyjna, co oznacza, że możliwość skorzystania z promocyjnych kosztów pożyczki jest warunkowana przestrzeganiem regulaminu promocji, w tym przede wszystkim terminową spłatą pożyczki). Inne z firm współpracujących z Solcredit oferują natomiast np. pożyczki ratalne, co dla niektórych klientów z pewnością okaże się opcją znacznie bardziej korzystną, niż tradycyjna „chwilówka”

Ile można pożyczyć w Solcredit?

Klienci formułujący solcredit opinie na temat oferty tej instytucji pożyczkowej bardzo często podkreślają wysokie dostępne kwoty pożyczek w Solcredit. Maksymalna możliwa kwota pożyczki w Solcredit to 5 tysięcy złotych, czyli wynik naprawdę pozytywny w porównanie z ofertami wielu innych firm działających w obrębie polskiego sektora pożyczek pozabankowych. Solcredit charakteryzuje się także bardzo łatwą dostępnością swoich pożyczek. Klient musi spełnić kilka podstawowych warunków(wiek od 18 do aż 80 lat, posiadanie polskiego dowodu osobistego oraz posiadanie rachunku bankowego). Należy wystarczy już tylko przejść szybki proces weryfikacji zdolności kredytowej.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *