finbo opinie

Rynek pożyczkowy nieustannie się rozwija. Dowodem na to jest fakt, że co i rusz powstają nowe firmy, które zachęcają do siebie klientów niezwykle atrakcyjnymi pożyczkami. Jedną z takich firm jest Finbo. W niniejszym artykule w sposób bardzo dokładny opisujemy, czy warto korzystać z usług tej firmy. Zapraszamy do lektury!

Finbo – informacje podstawowe

Finbo specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek, które są dodatkowo oferowane w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proste transakcje oraz profesjonalna obsługa klienta to dwa podstawowe wyróżniki tego pożyczkodawcy. Czy warto korzystać z oferty Finbo i jakie są opinie o Finbo? Sprawdźmy!

Finbo to polska firma pożyczkowa, która specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych. Są one oferowane klientom w dwóch taryfach – dla nowych i stałych klientów. Firma nieustannie wykazuje działania mające na celu wsłuchiwanie się w potrzeby i oczekiwania pożyczkobiorców chcących pożyczać większe kwoty. Ponadto, cały czas stara się, aby wszelkie formalności towarzyszące wypełnianiu wniosku były ograniczone do minimum.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pożyczkę w Finbo?

Czy warunki uzyskania pożyczki w Finbo są mocno wygórowane? Okazuje się, że nie. Ze spełnieniem warunków otrzymania pożyczki nie będzie miał żaden przeciętny pożyczkobiorca. Aby dostać pożyczkę w Finbo, należy spełnić niżej opisane wymagania:

  • wiek od 20 do 75 roku życia,
  • posiadanie własnego numeru telefonu komórkowego,
  • posiadanie telefonu komórkowego,
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • posiadanie dowodu osobistego,
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jak widać, wymagania te nie są mocno wygórowane, dlatego też z ich spełnieniem nikt nie powinien mieć jakichkolwiek problemów.

Jakie bazy danych sprawdza firma pożyczkowa Finbo?

Każda firma pożyczkowa sprawdza, czy jej klienci nie widnieją na liście dłużników. To całkowicie normalne. Nie inaczej jest w przypadku firmy pożyczkowej Finbo. Instytucja ta sprawdza swoich klientów we wszystkich najbardziej znanych rejestrach. Mowa tutaj o:

  • Biurze Informacji Kredytowej (BIK),
  • Biurach Informacji Gospodarczej – w ich skład wchodzą ERIF, Big InfoMonitor, KBIG, Krajowy Rejestr Dłużników (KRD).

Warto mieć na uwadze, że firma pożyczkowa Finbo zgadza się na udzielanie pożyczek tym klientom, którzy mają jeszcze niespłacone pożyczki. Warunkiem jest jednak to, aby były one spłacane na bieżąco w odpowiednim terminie określonym w danej umowie.

Kwoty pożyczek w Finbo

Gdy pożyczamy w Finbo po raz pierwszy, możemy liczyć na pożyczkę w wysokości 200 złotych. Kwota pożyczki wzrasta stopniowo co kilkaset złotych. Przy ósmej pożyczce jest to już 3000 złotych. Jest to system, który wynagradza osoby spłacające swoje zobowiązania w odpowiednim terminie.

Wejdź na czerwona-skarbonka.pl i dowiedz się więcej

Jeśli interesuje Cię szczegółowa oferta firmy pożyczkowej Finbo, wejdź na stronę https://www.czerwona-skarbonka.pl/finbo-opinie/. Znajdziesz tam szereg interesujących informacji.

5/5 - (1 vote)

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *